Redaktor 3D-Sport najlepszy w Polsce!

laczynaspilkaOgromny sukces naszego kolegi Marcina Strzyżewskiego! W organizowanym na 100-lecie PZPN, konkursie redaktor naczelny portalu 3D-Sport, zajął pierwsze miejsce!

 „100 meczów na 100-lecie PZPN” – konkurs pod takim hasłem prowadzony był przez portal Łączy Nas Piłka. Udział w konkursie mógł wziąć każdy kibic futbolu w naszym kraju. Zasady były bardzo proste. Należało zobaczyć na żywo jak najwięcej meczów rozgrywanych w Polsce. Dodatkowo należało poinformować o tym na Twitterze przy użyciu specjalnego hasztagu #od100lat. Wczoraj portal Łączy Nas Piłka ogłosił oficjalne wyniki konkursu.

Pierwsze miejsce w Polsce z wynikiem 153 zaliczonych spotkań zdobył nasz redakcyjny kolega Marcin Strzyżewski. Drugie miejsce w konkursie z wynikiem 143 meczów przypadło Mariuszowi Zielińskiemu. Ostatnie miejsce na podium zajął użytkownik posługujący się nickiem Janekx89.

Gratulujemy naszemu koledze ogólnopolskiego sukcesu i życzymy, aby w przyszłym roku ilość zaliczonych spotkań była jeszcze większa!

Pełna lista uczestników dostępna jest na portalu Łączy Nas Piłka --> TUTAJ

facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies