1L: Sandecja przegrała z Arką [FOTO, WIDEO]

3D DSC1310Nie był to dobry w naszym wykonaniu, ale wywozimy stąd 3 punkty – tak występ swoich podopiecznych na konferencji prasowej podsumował trener Arki, Grzegorz Niciński. Prowadzący Sandecję Radosław Mroczkowski , wyraził z kolej swoją złość – jesteśmy źli, że przegraliśmy to spotkanie zwłaszcza że straciliśmy gola po własnym błędzie a potem mieliśmy sporo czasu i okazji aby doprowadzić do wyrównania.
Trzeba przyznać, że słowa obu trenerów najlepiej oddają przebieg zawodów. Arka nie zagrała wielkiej piłki, ale zdobył gola. Bramka strzelona w 21 minucie przez Formelle, dała co prawda gdańszczanom 3 punkty, ale nie dała spokoju na boisku. Sandecja zwłaszcza w drugiej połowie w której to gospodarze byli stroną dominującą, stworzyła parę okazji, ale nie zdołała żadnej z nich wykorzystać. Lider zabiera zatem do Gdańska 3 punkty i jest coraz bliżej zapewnienia sobie awansu do Ekstraklasy.
I liga, 22.04.2016
Sandecja Nowy Sącz – Arka Gdynia 0:1 (0:0)
Formella 21
Sędziował: Mirosław Górecki
Żółte kartki: Baran – Jałocha, Socha, Bożok, Formella
Czerwona kartka: Socha 88 (Arka)
Widzów: 2900
Sandecja: Radliński – Szarek, Cseh, Berezowskij, Słaby – Kasprzak, Baran – Dudzic (64 Szczepański), Trochim (53 Aleksander), Małkowski – Piszczek (72 Kuźma). Trener: Mroczkowski.
Arka: Jałocha – Socha, Marcjanik, Alan, Warcholak – Łukasiewicz, Nalepa (46 Sambea) – da Silva (76 Bożok), Szwoch, Formella – Sangoy (64 Siemaszko)
 
3D DSC1191
3D DSC1310
3D DSC1253

 

facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies