eW2L: Czarna seria Hutnika Kraków trwa...

IS 1 DSC 3942Podopieczni trenera Andrzeja Paszkiewicza nadal nie potrafią przerwać złej passy, bowiem w minioną niedzielę przegrali czwarty mecz z rzędu. Tym razem ulegli Polonii Warszawa, 1:4.

Gospodarze bardzo szybko, bo już po 11. minutach, przegrywali różnicą dwóch goli. Takie obrót spraw zdecydowani ich podłamał, a jeszcze przed przerwą dobił ich Michał Fidziukiewicz. Po zmianie stron czwartego gola dla gości strzelił Wojciech Fadecki. Krakowianom, na otarcie łez, pozostało trafienie Krzysztofa Świątka, który na listę strzelców wpisał się 300 sekund przed upłynięciem regulaminowego czasu gry.

Hutnik Kraków - Polonia Warszawa 1:4 (0:3)

Bramki: Krzysztof Świątek 85' - Wojciech Fadecki 5', 50' (k), Maciej Kowalski-Haberek 11', Michał Fidziukiewicz 36'.

Żółte kartki: Jakub Marcinkowski, Miłosz Drąg - Krystian Pieczara, Jakub Wawszczyk.

Hutnik: Kacper Szewczyk - Michał Zięba, Kamil Głogowski (46' Patryk Nowakowski), Kacper Andrzejewski, Damian Urban (46' Wiktor Zarzycki), Jakub Marcinkowski (88' Waldemar Luberda) - Krzysztof Świątek, Krzysztof Iwanicki (41' Miłosz Drąg), Sebastian Jacak - Patryk Kieliś (41' Patryk Serafin), Mark Assinor.

Polonia: Jakub Lemanowicz - Wojciech Fadecki (69' Marcin Pieńkowski), Eryk Mikołajewski, Jan Majsterek, Maciej Kowalski-Haberek, Bartosz Biedrzycki (58' Jakub Wawszczyk) - Marcin Kluska (46' Krzysztof Koton), Łukasz Piątek, Piotr Marciniec, Michał Bajdur (59' Mateusz Michalski) - Michał Fidziukiewicz (59' Krystian Pieczara).

Sędziował: Piotr Szypuła (Bielsko-Biała).