KKO: Remis w derbach Gminy Łososina Dolna

HARLOS glowneStare piłkarskie porzekadło mówi, że derby rządzą się swoimi prawami. Po raz kolejny okazało się ono bardzo prawdziwe, ponieważ faworyzowany Łosoś Łososina Dolna stracił punkty w starciu z Hartem Tęgoborze.

Pierwsza połowa spotkania to gra głównie w środkowej strefie boiska, dużo walki, niedokładności oraz nerwowości zarówno po jednej, jak i po drugiej stronie. Zapewne zakończyłaby się bezbramkowym remisem, ale w 29. minucie Wojciech Zelek - mając nieco wolnego miejsca - zdecydował się na uderzenie z dystansu. Podopieczny trenera Stanisława Bodzionego uczynił to tak precyzyjnie, że bramkarz gospodarzy nie był w stanie zatrzymać piłki i ta wylądowała w siatce.

HARLOS 1

Tuż po przerwie goście mogli podwyższyć prowadzenie. Strzelec pierwszego gola otrzymał idealne zagranie w pole bramkowe, lecz Rafał Hajduga fantastyczną interwencją powstrzymał jego strzał. Chwilę później golkiper Harta znów wystąpił w roli głównej. Tym razem nie dał się pokonać Karolowi Pawłowskiemu, który kopnął futbolówkę tak, że ta nabrała nieprzyjemnej rotacji. Niewykorzystane sytuacje zemściły się 10 minut przed upłynięciem regulaminowego czasu gry. Wówczas na listę strzelców wpisał się Paweł Kociołek. Rezerwowy miejscowych wykorzystał fakt, że był zupełnie niepilnowany i strzałem głową pokonał Vitalii'iego Karkacha. Jeszcze w samej końcówce mógł on dać tęgoborzanom zwycięstwo, ale jego przewrotka okazała się nieskuteczna.

HARLOS 2

Hart Tęgoborze - Łosoś Łososina Dolna 1:1 (0:1)

Bramki: Paweł Kociołek 80' - Wojciech Zelek 29'.

Żółte kartki: Adam Bajdel, Paweł Kociołek - Tomasz Michalak, Grzegorz Znamirowski.

Hart: Rafał Hajduga - Łukasz Szabla, Marek Kuźma, Rafał Baran, Maciej Hajduga (50' Paweł Kociołek), Dawid Baran, Raman Bahusevich (46' Piotr Bodziony), Krzysztof Zieliński (65' Jakub Koncewicz), Konrad Nowak, Paweł Suchanek (75' Michał Hajduga), Adam Bajdel.

Łosoś: Vitalii Karkach - Piotr Ligarski, Bogusław Słomka, Łukasz Krok, Tomasz Michalski, Grzegorz Znamirowski, Damian Skórnóg (55' Mariusz Krok), Mateusz Zgrzeblak (77' Bartosz Pulit), Karol Pawłowski (88' Kacper Klima), Wojciech Zelek (80' Łukasz Pajor), Michał Bugajski (65' Damian Orzeł).

Sędziował: Szymon Olchawa (Nowy Sącz).

Widzów: ok. 250.

facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies