eW2L: #RazemDlaKucziego

FACEBOOK 2048x1337W najbliższych tygodniach Kamil Kuczak nie będzie uczestniczył w zajęciach i meczach pierwszej drużyny Garbarni Kraków. 26-letni pomocnik musi zostać poddany dalszemu leczeniu onkologicznemu i stoczyć walkę z nowotworem. Rozpoczynamy akcję pomocy dla Kamila oraz zbiórkę środków, które przeznaczone będą na powrót do zdrowia, rehabilitację, a także wsparcie rodziny zawodnika.

Czytaj więcej: eW2L: #RazemDlaKucziego

eW2L: Hutnik Kraków na szóstkę z plusem!

3d IMG 5024 1Wspaniale, nieziemsko, celująco, perfekcyjnie - tak można określić postawę piłkarzy Hutnika Kraków w starciu z Siarką Tarnobrzeg. Wszystko dlatego, że podopieczni trenera Andrzeja Paszkiewicza rozbili rywali, aż 6:0! Katami beniaminka okazali byli Patryk Serafin, Krzysztof Świątek, Mark Assinor oraz Patryk Kieliś.

Czytaj więcej: eW2L: Hutnik Kraków na szóstkę z plusem!

eW2L: Rodzinny piknik z Garbarnią!

sm pikfacebook 1652164254 4254W ostatnim meczu sezonu 2021/2022 przed własną publicznością podopieczni trenera Macieja Musiała zmierzą się z Wigrami Suwałki. Spotkanie, które odbędzie się w niedzielę 15 maja o godzinie 17:00 będzie połączone z rodzinnym pikniem, dlatego na obiekty przy ul. Rydlówka 23 zapraszamy już od godziny 15:00. Wstęp na rodzinny pinik oraz sportową rywalizację pierwszej drużyny będzie darmowy.

Czytaj więcej: eW2L: Rodzinny piknik z Garbarnią!

eW2L: Derby bez goli

3d dsc 5603Bezbramkowym remisem zakończyły się krakowskie derby w eWinner 2 Lidze pomiędzy Garbarnią i Hutnikiem. Z takiego wyniku bardziej zadowoleni mogą być podopieczni trenera Krzysztofa Lipeckiego, gdyż dzięki temu otworzyli swój dorobek punktowy w 2022 roku.

Czytaj więcej: eW2L: Derby bez goli

facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies