eW2L: Piotr Zmorzyński odchodzi z Hutnika

271216920 5024153170928865 3214195373619832370 nPiotr Zmorzyński w Hutniku Kraków występował od rundy wiosennej sezonu 2020/21. 27-letni pomocnik w barwach krakowskiego klubu rozegrał 38 spotkań, w których nie strzelił ani jednego gola. Dziś na oficjalnej stronie internetowej "Hutników" pojawiła się informacja, że kontakt z zawodnikiem został rozwiązany za porozumieniem stron.

Czytaj więcej: eW2L: Piotr Zmorzyński odchodzi z...

eW2L: "Nasze Święta" w wydaniu Hutnika Kraków

album nasze święta   fot marcin kądziołkaKtóry z zawodników Hutnika ma już doświadczenie w roli Świętego Mikołaja? Kto w dzieciństwie próbował znaleźć ukryte w domu prezenty? Jakie są ich ulubione kolędy? Na takie pytania odpowiedzieli zawodnicy w nowym albumie: "Nasze Święta". Oczywiście nie zabrakło także próby rozwiązania odwiecznych problemów: barszcz czy grzybowa oraz lepienie bałwana czy jazda na sankach.

Czytaj więcej: eW2L: "Nasze Święta" w wydaniu Hutnika...

eW2L: Przełamanie Hutnika Kraków!

IS 4 DSC 2597Piłkarze krakowskiego Hutnika w tym sezonie nie rozpieszczają swoich kibiców. "Hutnicy" zajmują przedostatnie miejsce w tabeli, więc w starciu z wiceliderem, mało kto dawał szanse drużynie z Nowej Huty. Doszło jednak do niespodzianki i zawodnicy ze stolicy Małopolski zdołali przełamać swoją złą passę.

Czytaj więcej: eW2L: Przełamanie Hutnika Kraków!

eW2L: Dobra zmiana w Nowej Hucie

IS 10 DSC 0178W Hutniku Kraków doszło niedawno do zmiany trenera. Szymona Szydełko zastąpił Krzysztof Lipecki, czyli były piłkarz krakowskiej drużyny. Nowy szkoleniowiec zaliczył bardzo udany debiut, bowiem jego zawodnicy pokonali jednego z faworytów do awansu - Wigry Suwałki. Oprócz zwycięstwa kibiców "Hutników" może cieszyć także poprawa stylu gry ich ulubieńców.

Czytaj więcej: eW2L: Dobra zmiana w Nowej Hucie 

facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies